registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1890"

instruktoři

 

Počet účastníků kurzu ENDURO Motoškola je nastaven tak, abychom mohli každému z nich garantovat individuální přístup instruktorů. Všichni instruktoři se podíleli i na tvorbě osnovy kurzu a provedou vás jím s plným nasazením. Každý z nich má trochu odlišné zkušenosti a právě díky tomu mohou poradit všem účastníkům bez ohledu na jejich zaměření nebo stupeň pokročilosti. A samozřejmě všichni tři jsou pohodáři, kterých se nemusíte bát na cokoliv zeptat.

Karel Táborský

Šéfredaktor měsíčníku MOTOHOUSE, zkušený testovací jezdec motocyklů, vítěz závodů Czech Endurance Cup a mistr ČR ve volné třídě do 600 je dlouholetým instruktorem silniční Motoškoly Masarykova okruhu, stejně dobře mu to ale jde i v terénu. Na motorce najezdí ročně asi 35 tisíc kilometrů po všech druzích povrchu, které si umíte představit.

Carlos Táborský

Roman Körber

Jeho „motofilozofie“ je z velké části ovlivněna trialem, je to pro něj vrcholná disciplína, gymnastika na motorce. Roman pořád patří mezi nejlepších 10 trialistů a jeho zkušenosti úročí na závodech v enduru, crosscountry, závodech do vrchu, extrémním enduru v ČR i zahraničí. Jako jeden ze tří českých závodníků se účastnil závodů v superenduru v Praze. 

Roman Körber

Jiří Heiník

Respektovaný závodník a trenér Jiří Heiník toho za svou dosavadní sportovní a trenérskou kariéru stihl opravdu hodně. Silnice nebo enduro, Jiřímu je to jedno. Pořád jezdí, pořád koučuje a pořád ho to hodně baví. Trenérsky nebo manažersky vedl řadu úspěšných závodníků a i on sám má bod z mistrovství světa.

Jiří Heiník

HARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup