registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1901"

FAQ - často kladené otázky


 

Potřebujete další informace, než se na ENDURO Motoškolu vydáte? Zeptat se nás můžete v on-line poradně. Nejdřív se ale podívejte na otázky níže, třeba nejste první, kdo se ptá a odpověď najdete hned.

 

Co když bude špatné počasí?

Kurz se koná za každého počasí. Mokrá tréninková trať není vůbec na překážku, právě naopak. Při extrémně špatných klimatických podmínkách se kurz přesouvá na jiný termín.

Pomůže mi někdo na místě seřídit motorku?

Součástí Enduroškoly je teorie zaměřená na přípravu motorky pro použití mimo zpevněnou silnici. Instruktoři individuálně pořadí každému účastníkovi s vhodným nastavením jeho motorky.

Můžu si motorku na kurz půjčit u vás?

Ano, při kurzu bude možné půjčit si motocykly od partnera ENDURO Motoškoly Dypree. K dispozici budou stroje Husqvarna. Vždy je ale třeba mít vlastní oblečení a bezpečnostní vybavení!

Co se stane, když si při kurzu poškodím motorku?

Jízda v terénu je vzhledem k nižším rychlostem bezpečnější než pohyb na klasické silnici, ale malý pád se může stát. Většinou se jedná o kosmetické poškození motorky, které nebrání další účasti v kurzu. Instruktoři budou mít připravené nářadí a základní náhradní díly pro případnou opravu. Není proč se bát, my vás jízdu v terénu naučíme v bezpečném prostředí a pod dohledem.

Jak je zajištěna bezpečnost a  první pomoc?

Na okruhu je kompletní bezpečnostní zázemí, což zahrnuje okamžitou lékařskou pomoc na zdravotním středisku. Pokud by bylo nutné, jsou k dispozici i hasiči a traťoví komisaři, kteří pomohou.

HARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup