NOVINKA! Silniční motoškola 2021 nabízí ještě víc tréninku

Silniční motoškola vstupuje do nové éry. Hvězdný instruktorský tým připravil kurz na míru pro vaše maximální zlepšení. Chcete si každou jízdu na motorce užít na sto procent? Přijeďte potrénovat na Masarykův okruh do Brna. Těšte se na celý den intenzivního a zábavného tréninku pod vedením profesionálů.

Představujeme vám královnu všech motoškol

Silniční motoškola Masarykova okruhu je nejoblíbenějším kurzem mezi motorkářskou komunitou. Každý rok se díky našim instruktorům posouvají vpřed stovky motorkářů.

Proto jsme se rozhodli, že ještě pořádně přidáme plyn a nabídneme vám bezkonkurenční trénink. Co vás na Motoškole ROAD čeká? Podívejte se na video:

7 hlavních výhod kurzu

  1. Bezkonkurenčně individuální přístup. Jsou to jednoduché počty. Na instruktora připadá maximálně 5 účastníků kurzu. Díky tomu se vám neustále bude někdo věnovat a dostanete zpětnou vazbu přesně na míru podle vašeho jízdního stylu.
  2. Pět hodin praktického tréninku. Teorie je důležitá a má v našem kurzu pevné místo, ale každý chceme hlavně jezdit. Proto se můžete těšit na pořádnou porci praxe.
  3. Profesionální instruktorský tým. Pro letošní sezónu jsme postavili nový dream team, který je zárukou kvalitně odvedené práce. Naši instruktoři mají v rukou stovky tisíc kilometrů a předají vám veškeré svoje know-how. Těší se na vás Karel Abraham, Karel Táborský, Adam Peschel nebo Ondřej Ježek! Seznamte se s celou partou.
  4. Moderní výuková plocha. Netrapte se na parkovišti. V naší silniční motoškole se trénuje v nejlepších a nejbezpečnějších podmínkách. Nejdřív jezdíme na moderním polygonu a potom se přesouváme přímo na závodní dráhu.
  5. Trénink pro každého. Tahle motoškola není pro závodníky. Zúčastnit se může úplně každý motorkář, který to s jízdou myslí vážně. Pokud nejezdíte na chopperu nebo skútru, tohle je kurz pro vás.
  6. Projdeme s vámi motorku od A do Z. Pro bezpečnou a zábavnou jízdu je důležitý stroj v dobré kondici. Proto s vámi projdeme nastavení a seřízení vaší motorky, ať se můžete soustředit jenom na jízdu.
  7. Super parta. Není to jen o tréninku, z naší motoškoly si kromě spousty cenných rad odvezete i neopakovatelný zážitek. I když, neopakovatelný… Jen do chvíle, než přijedete znovu! Protože účastníci se k nám každý rok vrací, a to je pro nás ta nejlepší zpětná vazba.

Backstage galerie z přípravy nového konceptu

Sedm statečných se sešlo a ušilo kurz na míru všem motorkářům, kteří to s jízdou myslí vážně. Podívejte se na fotky ze zákulisí přípravy na letošní našlapané kurzy silniční motoškoly.