Doba temna skončila. (Znovu)spouštíme provoz!

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Čekali jsme dlouho, ale doba temna právě končí… Otevíráme brány areálu a těšíme se na vás. Autař nebo motorkář, každý si přijdete na své. Čtěte víc!

Na úvod si pojďme dát motivační video…

A teď do akce!

Udělali jsme maximum pro to, abychom pro vás mohli spustit všechny aktivity. U všech kurzů a aktivit budeme samozřejmě důsledně dbát na dodržování všech aktuálně platných opatření souvisejících s bojem proti šíření koronaviru.

Proto prosím čtěte pozorně, u některých aktivit může dojít ke změnám v režimu, na který jste standardně zvyklí.

Motoškoly

To nejdůležitější na začátek – termíny od teď zůstávají v platnosti tak, jak byly naplánovány původně. Proto se do toho nebojte pustit a vyberte si vhodné datum.

Účastníky, kteří měli kurzy v dubnu, obešleme e-mailem s nabídkou nových termínů.

Pro nákup motoškoly nebo rezervaci už pořízeného poukazu stačí zamířit do příslušné části našeho webu:

Každému z účastníků před daným termínem zašleme informační e-mail s podrobnými pokyny, proto prosím uvádějte do svých objednávek platné e-mailové adresy.

Pokud řešíte jakýkoliv problém spojený s motoškolou, neváhejte se nám ozvat a doladíme to: motoskola@brno-circuit.com, + 420 770 145 760

Jízdy veřejnosti

Je to tady! Téměř 5, 5 kilometru toho nejlepšího asfaltu čeká jenom na vás. I u jízd veřejnosti platí termíny tak, jak jsou vypsány na webu. Dobrá zpráva je, že postupně budeme přidávat i další dny.

Hned příští týden se můžete těšit na dvoje celodenní jízdy – v pondělí 11. května vypisujeme jízdy veřejnosti pro auta, na úterý 12. května pro motocykly. Všechny volné termíny už jsme vrátili zpátky do prodeje.

Pro účast na jízdách veřejnosti platí standardní pravidla – tedy zúčastnit se můžete s vozem/motocyklem, který disponuje RZ a splňuje pravidla pro provoz na silničních komunikacích.

Důležité upozornění: u jízd veřejnosti funguje až do odvolání pouze prodej online, a to do vyčerpání propustnosti dráhy! Na místě není možné další jízdy dokoupit. Abychom celý proces nákupu urychlili, platit je možné pouze platební kartou.

Zároveň si prosím s sebou přivezte předvyplněnou smlouvu (ke stažení zde). Po předložení e-ticketu a vyplněné smlouvy obdržíte nálepku na vaši jízdu.

Pokyny pro dříve zakoupené poukazy na zrušené termíny

  1. Vyberte si náhradní termín.
  2. Pošlete číslo vaší původní objednávky na e-mail jv@brno-circuit.com.
  3. V e-mailu uveďte vámi vybraný náhradní termín.
  4. O úspěšném přesunutí termínu vás budeme informovat.

Pokyny pro neuplatněné dárkové poukazy

  • Rezervace termínů spustíme v horizontu následujícího týdne prostřednictvím standardního webového formuláře.
  • Pokud se chcete zúčastnit celodenních jízd vypsaných na 11. a 12. května, kontaktujte nás prosím na e-mailu: jv@brno-circuit.com

Ohledně jízd veřejnosti nás můžete kontaktovat na jv@brno-circuit.com, případně na telefonu +420 546 123 328.

Agenturní jízdy

V maximální možné míře obnovujeme i spolupráci se závodními agenturami. V květnu můžete vybírat z následujících termínů:

  • 14. 5. – 17. 5. 2020 Dafit
  • 23. 5. – 24. 5. 2020 Dafit
  • 25. 5. – 26. 5. 2020 Raceczech
  • 30. 5. – 31. 5. 2020 Raceczech

Podrobné informace najdete na webech agentur Dafit a Raceczech.

Polygon Brno

Polygon nebude stát v koutě! Znovu rozjíždíme školu smyku i kurzy pro odpočet trestných bodů. První nově vypsané termíny už teď najdete na webu polygonbrno.cz, další budou postupně přibývat.

Pokyny pro dříve zakoupené poukazy na zrušené termíny

Vyčkejte prosím, pošleme vám e-mail s instrukcemi, na základě kterých si budete moci vybrat náhradní termín.

Pokud máte dotazy k polygonu, kontaktujte nás prosím na info@polygonbrno.cz nebo na telefonu +420 770 145 760.