Dárky na poslední chvíli? S námi to dáte!

Užijte si Vánoce s dávkou adrenalinu. Jasně, bez ponožek to nepůjde ani letos. Ale tentokrát k nim přibalte ještě nějaký akční dárek. Pro inspiraci vám nabízíme pár tipů.

Pro vášnivé motorkáře

Máte doma nadšence, který za řidítky tráví víc času než za volantem? Barel benzínu se balí špatně, zkuste nadělit něco skladnějšího. Vyberte jednu z motoškol, které u nás pořádáme. Nebojte, rozhodně to není nuda jako ve škole. Právě naopak!

Taková motoškola START je ideální kurz pro motorkáře-nováčky, navrátilce za řidítka nebo prostě pro všechny, kteří se chtějí jezdecky posunout o pořádný kus dál.

Dál máte na výběr ze všech oblíbených stálic – Silniční motoškola, motoškola Po zadním, Enduro motoškola nebo její extrémnější ségra Hard Enduro motoškola. Nově nabízíme i speciální kurz ryze pro motorkářky.

Motoškola se vám nezdá jako to pravé ořechové? Zkuste se mrknout na jízdy veřejnosti.

Pro všechny řidiče

Na silnicích už to občas není sranda, ale štěstí přeje připraveným! Škola smyku na moderním polygonu je učebnicovou definicí dárku, co má smysl. Nejen, že jde o těžce zábavnou činnost, ale kromě zážitku darujete i bezpečí.

Máte doma řidiče, který se za volantem teprve otrkává? Nebo naopak někoho, kdo v autě tráví dlouhé hodiny? Na všechno jsme připravení, stačí vybrat vyhovující obtížnost kurzu.

Je toho samozřejmě mnohem víc, nechybí samozřejmě vstupenky na Grand Prix České republiky 2020.

Jedno důležité upozornění na závěr. Abychom všechno stihli včas formálně vyřešit, musíme mít platbu na účtu nejpozději 20. prosince. To ještě stíháte!

Zůstává to nejdůležitější – popřát vám klidné svátky. Tak se vším tím shonem nenechte rozhodit a užijte si Vánoce!