zprávy

Představenstvo obchodní společnosti s názvem Automotodrom Brno, a.s., zapsané u Krajského soudu v Brně v oddíle B, vložce 1451, IČ 60728825, se sídlem Ostrovačice, Masarykův okruh 201,... více...

string(4) "2492"

Ubytování nejen během Grand Prix ČR

GRID hotel – bydlete přímo v areálu Masarykova okruhu 

Vyberte si z 60 vysoce komfortních pokojů a 4 apartmá, splňujících veškeré parametry evropského čtyřhvězdičkového standardu.

Start do nového dne Vám zpříjemní svojí nabídkou snídaňový GRID BuffetGRID Club i nedaleká restaurace Paddock s letní terasou Vám naopak budou k dispozici po celý den.

Samozřejmostí jsou Wi-Fi, parkoviště pro osobní auta i autobusy, individuálně nastavitelná klimatizace, hotelové služby, vyžití v rámci Automotodromu, catering a organizační podpora při realizaci firemních a velkých akcí.

Vstoupit na stránky GRID hotelu

GRID hotel

Doporučené ubytování v Brně v průběhu MotoGP s autobusovou dopravou na okruh

Poskytneme Vám ideální zázemí v průběhu MotoGP Brno

Můžete si vybrat ze 2 kategorií ubytování: Economy a Standard. V předchozím roce jsme obdrželi hodnocení 9,5 z 10 od 2000 hostů. Naše ubytovací kapacity jsou přímo v Brně vzdálené jen 15 minut od centra Brna.

Těšíme se na Vaši návštěvu během víkendu MotoGP v Brně.

Pokoje Standard

pa4 01 pokoj
pa4 02 pokoj_430
pa4 03 kuchynka_430
pa4 04 koupelna_430

Pokoje se nachází 15 minut jízdy tramvají do centra Brna, 25 minut jízdy od závodního okruhu MotoGP, 5 km od hradu Špilberk a 12 km od nejbližšího letiště Brno-Tuřany.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven ložním prádlem. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Celý objekt je nově zrekonstruován.

Restaurace se nachází v areálu. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Recepce je otevřena non-stop. Hovoříme německy, anglicky, italsky/španělsky a česky. K dispozici je bezplatné parkoviště v areálu.

Adresa: Kolejní 2, Brno

Koupelna: Vlastní | Snídaně: Ano
Cena 2L pokoje: 2080 CZK / noc  2860 CZK

Pokoje Economy

listovykoleje_21
listovykoleje_22
listovykoleje_23
listovykoleje_24 - koupelna

Pokoje se nachází 8 minut jízdy tramvají do centra Brna, 20 minut jízdy od závodního okruhu MotoGP, 3 km od hradu Špilberk a 11 km od nejbližšího letiště Brno-Tuřany.

Pokoje mají společnou koupelnu a jsou vybaveny ložním prádlem.

Restaurace se nachází v blízkém okolí. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Recepce je otevřena non-stop. Hovoříme německy, anglicky, italsky/španělsky a česky. Parkování možné v okolí budovy.

Adresa: Kounicova 46/48, Brno

Koupelna: Sdílená | Snídaně: Ne
Cena 2L pokoje: 1560 CZK / noc  1820 CZK