zprávy

Představenstvo obchodní společnosti s názvem Automotodrom Brno, a.s., zapsané u Krajského soudu v Brně v oddíle B, vložce 1451, IČ 60728825, se sídlem Ostrovačice, Masarykův okruh 201,... více...

string(3) "191"

inzerce na Automotodromu

 

Vaše reklama před očima statisíců diváků

Využijte vědomého i podprahového vnímání statisíců diváků velkých závodů, tisíců účastníků aktivit pro veřejnost a stovek hostů na firemních i soukromých akcích. Ti všichni uvidí reklamní sdělení vaší společnosti na Masarykově okruhu. Umístěním reklamy na Automotodromu Brno získáte pro svou firmu velmi účinný reklamní nástroj. Můžete si navíc vybrat z  obrovského množství variant , jak svou firmu na Automotodromu Brno prezentovat – od reklamy na příjezdových cestách a mostech přes billboardy v areálu a panely přímo na závodní dráze až po cokoli, co vás napadne. Vždy se budeme snažit vám vyjít vstříc a splnit vaše přání.

Chcete si třeba během závodů postavit vlastní reklamní stánek, rozdávat na vyzkoušení své produkty,  svézt své klienty po dráze vozy ze svého autosalonu? Všechno je možné. Neváhejte, kontaktujte se svou představou  naše obchodní oddělení!

Od svého banneru po svůj závod

Díky stále se zvyšujícímu zájmu diváků a médií o závody na Brněnském okruhu tvoří reklamní služby Automotodromu Brno výtečnou a přitom cenově dostupnou příležitost k  prezentaci společností z České republiky, ale i ze zahraničí. Od roku 2003 dochází k pojmenovávání tribun jmény našich partnerů s nejrůznějšími komoditami obchodních činností. Vedle této služby, je přirozenou součástí okruhu i pronájem outdoorových ploch v podobě bannerů či billboardů.

Výstavby prezentačních stánků nebo distribuce vzorků výrobků jsou samozřejmou součástí provozu okruhu. Vrcholným reklamním tahem je samozřejmě main-sponzoring závodů. Silné společnosti mohou dát název nejen špičkovým zahraničním motoristickým podnikům, ale i kvalitním českým závodům. Pro tyto účely dokážeme postavit klientovi na míru nejen perfektní reklamní kampaň, ale i veškerý doprovodný program k danému závodu.

KONTAKTY:

Radim Dirgas
Tel.: +420 546 123 301
E-mail: dirgas@brno-circuit.com