zprávy

Představenstvo obchodní společnosti s názvem Automotodrom Brno, a.s., zapsané u Krajského soudu v Brně v oddíle B, vložce 1451, IČ 60728825, se sídlem Ostrovačice, Masarykův okruh 201,... více...

akce


16.03.2018

První jarní TRACK DAY pro auta

Užijte si letos Velikonoce trochu jinak! Tak nějak víc adrenalinověji... Přijeďte se v pondělí 2. dubna svézt na první jarní TRACK DAY pro auta.

více...

26.02.2018

Předsezónní testy pro automobilové závodníky

Maverick Rescue Euro Cup a Automotodrom Brno opět pořádají čtyřdenní předsezónní testovací jízdy pro závodní vozy

více...

PŘEDSEZÓNNÍ TESTOVACÍ JÍZDY 2018 pro závodní vozy jsou určeny pro české i zahraniční jezdce ze všech automobilových disciplín (okruhy, vrchy, rallye atd.).

Termín: 27. 3. - 30. 3. 2018 

Všechny informace týkající se organizace naleznete zde.

 

méně...

24.01.2018

Termíny kurzů motoškol 2018

Zdokonalte se na asfaltu i v terénu pod profesionálním dohledem. Vypsali jsme termíny na rok 2018 pro všechny kurzy motoškol v naší nabídce. Instruktoři ze silniční, enduro, skútr a stunt motoškoly jsou připraveni vzít si vás do parády!

více...

06.12.2017

Vstupenky na WorldSBK 2018 v prodeji!

Vstupenky na závod Mistrovství světa superbiků na Masarykově okruhu jsou v prodeji! Pořídíte kategorie SILVER, GOLD, CAMP A nebo třeba VIP. Nyní v předprodejové vlně za výhodnou cenu.

více...

01.12.2017

WorldSBK se vrátí na Masarykův okruh!

Mistrovství světa superbiků se v sezóně 2018 po pětileté přestávce vrátí zpátky na Masarykův okruh. Po MotoGP druhá nejprestižnější motocyklová závodní série se na Masarykově okruhu představí 8. - 10. června 2018. Předprodej vstupenek začne v průběhu následujícího týdne.

více...

„Z návratu Mistrovství světa superbiků do našeho závodního programu máme radost. Od zveřejnění provizorního kalendáře promotérem nám od fanoušků přišla řada pozitivních ohlasů. Je to pochopitelné, společně s MotoGP jde o dva bezkonkurenčně nejatraktivnější světové motocyklové šampionáty,“ komentuje comeback WorldSBK výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová. 

WSBK se v sezóně 2018 vrátí WSBK se v sezóně 2018 vrátí WSBK se v sezóně 2018 vrátí

Jednání o zařazení Masarykova okruhu zpět na seznam tratí, kde se šampionát pojede, probíhala delší dobu. „Vyjednávání nebyla jednoduchá. Především co se týče ekonomické stránky tohoto podniku. Promotér měl však velký zájem závod na Masarykově okruhu uskutečnit a v rámci konání podniku nám vyšel vstříc v mnohých požadavcích. Toto je velký rozdíl v porovnání s MotoGP, kdy jsou pravidla a podmínky striktní a hostujícímu okruhu nedávají téměř žádné možnosti,“ vysvětluje Ulmanová.

Piloti silných motocyklů se základem v sériové výrobě vyrazili na dráhu Masarykova okruhu poprvé v roce 1993, přičemž pravidelně se šampionát v kalendáři akcí objevoval od roku 2005. V roce 2012 se závod jel zatím naposledy, příští sezónu ho po pětileté přestávce čeká obnovená premiéra.

Vstupenky brzy v prodeji

V týdnu od 4. prosince odstartuje předprodej vstupenek za zvýhodněných podmínek. Nejlevnější vstupenka kategorie Silver vyjde na 990 korun. „Největší zájem očekáváme o vstupenku kategorie Gold, se kterou se fanoušci dostanou na sedadlové tribuny T3/T5 a na všechny přírodní tribuny. Navíc se díky ní mohou neomezeně podívat do paddocku během celého závodního programu,“ dodává obchodní ředitel Automotodromu Brno Michal Klouda. Vstupenku Gold bude v předprodeji možné pořídit za 1 390 korun.

V prodeji jsou i speciální typy vstupenek, které návštěvníci znají z návštěv Grand Prix České republiky – motocyklový kemp na tribuně A nebo VIP vstupenka.

Novinkou je balíček, který obsahuje vstupenku Gold jak na závod WorldSBK, tak na MotoGP. Do předprodeje půjde v limitovaném počtu kusů.

méně...

02.11.2017

Traťák hledá parťáka! Přidej se k nám

Chceš být součástí kolektivu, bez kterého se žádná závodní série včetně MotoGP neobejde? Staň se traťovým komisařem! Pro sezónu 2018 hledáme brigádníky, kterým voní benzín a láká je práce v adrenalinovém prostředí závodního okruhu.

více...

Práce traťového komisaře bude vyhovovat studentovi, aktivnímu seniorovi i fandovi motorsportu pracujícímu na směny.

Co nabízíme?

  • Nejatraktivnější možné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na směny dle dohody s dispečerem
  • A bezkonkurenční výhled na závodní trať... :-)

Zaujalo tě to? Napiš si na e-mail dispecer@brno-circuit.com o podrobnosti. Těšíme se na Masecu brzy na viděnou!

Traťoví komisaři v akci Traťová komisařka v akci Práce v cíli

méně...

17.10.2017

Polygon Brno: nové centrum bezpečné jízdy

Prohlédněte si, co už vás brzy čeká přímo v areálu Masarykova okruhu. Nový Polygon Brno nabídne kurzy bezpečné jízdy, odpočty trestných bodů nebo komplexní služby pro firemní klientelu. Poukazy na školu smyku v prodeji!

více...

27.09.2017

Czech Drift Series 2017

Vizuálně atraktivní podívaná se spoustou napínavých soubojů - to je drift, disciplína založená na jízdě řízeným smykem. Drifteři přijíždějí na Masarykův okruh na závěrečný podnik čtyřdílného seriálu Czech Drift Series a představí se ti nejlepší jezdci z České republiky a ze Slovenska ve dvou kategoriích – PRO a STREET.

27.09.2017

Motoshow rekord 2017

Přijeďte si na Masarykův okruh pro intenzivní tečku za motorkářskou sezónou. Čekají vás především dvoudenní jízdy veřejnosti, které vyvrcholí pokusem o překonání rekordu v počtu motocyklů na dráze.

více...

18.08.2017

Masaryk Racing Days & BOSS GP 2017

Tradiční podnik středoevropského šampionátu cestovních, GT a formulových vozů. Včetně závodů formule 1 BOSS GP! V areálu bude během celého závodního víkendu připraven atraktivní doprovodný program.

více...