Co letos pod stromeček? Užijte si Vánoce s dávkou adrenalinu

Jasně, bez ponožek to nepůjde ani letos. To je naprostý základ. Ale zkuste k nim tentokrát přibalit ještě nějaký akční dárek. Pro inspiraci Vám nabízíme pár tipů.

Pro vášnivé motorkáře

Máte doma nadšence, který za řidítky tráví víc času než za volantem? Barel benzínu se balí špatně, zkuste nadělit něco skladnějšího. Vyberte jednu z 5 motoškol, které u nás pořádáme. Nebojte, rozhodně to není nuda jako ve škole. Právě naopak!

Vyzkoušet můžete rovnou horkou novinku na příští sezónu. Motoškola START je ideální kurz pro motorkáře-nováčky, navrátilce za řidítka nebo prostě pro všechny, kteří se chtějí jezdecky posunout o pořádný kus dál.

Dál máte na výběr ze všech oblíbených stálic – Silniční motoškola, motoškola Po zadním, Enduro motoškola nebo její extrémnější ségra Hard Enduro motoškola.

Pro všechny řidiče

Na silnicích už to občas není sranda, ale štěstí přeje připraveným! Škola smyku na moderním polygonu je učebnicovou definicí dárku, co má smysl. Nejen, že jde o těžce zábavnou činnost, ale kromě zážitku darujete i bezpečí.

Máte doma řidiče, který se za volantem teprve otrkává? Nebo naopak někoho, kdo v autě tráví dlouhé hodiny? Na všechno jsme připravení, stačí vybrat vyhovující obtížnost kurzu.

Pro fešáky a krasavice se závodnickou duší

Chtělo by to ještě nějaký měkký balíček kromě ponožek? Tak to mrkněte do fanshopu, kde najdete trička, mikiny nebo čepice – samozřejmě všechno se závodní tematikou.

To bychom měli takový základní nástřel toho, co za adrenalinovou pozornost můžete svým blízkým nadělit pod stromeček. Je toho samozřejmě víc, třeba vstupenky na Grand Prix České republiky 2019.

Zůstává to nejdůležitější – popřát vám klidné svátky. Tak se tím shonem nenechte rozhodit a užijte si Vánoce!